У Мирнограді на Донеччині слідчі підозрюють директора підрядної фірми у привласненні понад 1,4 млн грн під час реконструкції міського парку. За даними правоохоронців, частину робіт або не виконали, або оформили на папері, через що бюджет зазнав збитків.
1,4 млн грн з бюджету «зникли» під час реконструкції парку в Мирнограді: підозрюють директора підприємства
На Донеччині директору приватного підприємства повідомили про підозру у заволодінні бюджетними коштами під час реконструкції парку в Мирнограді.Про це повідомили у пресслужбі Донецької обласної прокуратури.
У квітні 2019 року чоловік, будучи службовою особою, уклав договір з Департаментом екології та природних ресурсів Донецької обласної адміністрації на реконструкцію міського парку культури й відпочинку в Мирнограді. За 18,5 млн грн сторони домовились спорудити дитячі майданчики, велодоріжки, влаштувати газони і тротуари, провести комунікації, встановити альтанки для майбутніх відпочивальників.
Аби привласнити більше бюджетних коштів, директор підприємства вніс до документів недостовірні відомості, адже знав, що реконструкція виконана не в повному обсязі, а окремі її етапи — з порушенням технологічних процесів. Попри це, на папері договірні зобов’язання виглядали як повністю виконані. Це дозволило йому безпідставно отримати з обласного бюджету понад 1,4 млн грн.
На початку повномасштабного вторгнення рф підозрюваний виїхав з підконтрольної Україні території.
Нині вирішують питання щодо оголошення його у розшук.
Чоловіку загрожує позбавлення волі на строк від семи до 12 років з конфіскацією майна.
Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!