«Наші воїни дотягнуться до кожного окупанта!»: ЗСУ знищили пускову установку на території Донецького аеропорту

Українські військові виявили ворожу техніку, з якої окупанти запускають дрони по мирних українських містах, та знищили її.

ЗСУ знищили пускову установку на території Донецького аеропорту/скріншот з відео

Українські БпЛА відпрацювали по техніці противника на території ДАП. У Міжнародному аеропорту «Донецьк» ім. Сергія Прокоф'єва вони відслідкували пускову установку «Шахеда» — і знищили її.

Відео ураження опублікувала пресслужба командування Сухопутних військ ЗС України. Операцію здійснили бійці 28-ї окремої механізованої бригади ім. Лицарів Зимового Походу.

«Наші воїни дотягнуться до кожного окупанта!» — зазначили в Сухопутних військах.

На відео видно, що для запуску дронів-камікадзе росіяни встановили додаткове обладнання на пікап. Машина розганялася, і старт ворожого безпілотника відбувався у русі. Більше ця автівка не буде брати участі в обстрілах нашої країни.

У своєму Telegram-каналі військовослужбовці батальйону безпілотних систем «Спалах» 28 ОМБр зазначили, що вперше уразили ПУ такого типу.

«Сьогоднішня рідкісна ціль — машина, що використовується як пускова установка для дронів типу „Шахед“. Вперше», — написали вони.

Нагадаємо, нещодавно оператори дронів батальйону Black Sky виявили й знищили дві пускові установки зенітно-ракетного комплексу С-300. Росіяни розгорнули їх неподалік Волновахи поруч із трасою Донецьк-Маріуполь. Вартість знищеної російської техніки близько 50 мільйонів доларів.


Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!

2026 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2026 © ГО "Медіа-Погляд".
Ідентифікатор медіа R40-05538

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev